Suna Kepolu Ataman, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Aday Adayı oldu!

16.03.2023 21:51

Hanım Ağa lakaplı Diyarbakır’ın önemli şahsiyetlerinden biri olan Suna Kepolu Ataman, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Aday Adayı oldu.

Suna Kepolu Ataman, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Aday Adayı oldu!

Diyarbakır’da yapılan anketlerde Ak Parti teşkilatında en güvenilir siyasetçiler arasında yer alan, Diyarbakır ilimiz Silvan ilçesinin tanınmış ailelerinden birine mensup olup ve Diyarbakır’ın eski milletvekillerinden Mahmut Kepolu’nun kızı olan ve Hanım Ağa adıyla bilinen Suna Kepolu Ataman, Diyarbakır Milletvekili Aday Adayı oldu.

AK Parti Diyarbakır Milletvekili Aday Adayı olmasıyla alakalı, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ‘ın yol arkadaşlığına kendimizi hemşerilerimize emanet ederek, Diyarbakır Milletvekili Aday Adayı olarak devam ediyoruz…

Rabbim bizleri bu kutlu yolda hemşerilerimize karşı mahcup etmesin. Hayırlara vesile olsun…” sözlerini kullandı.

Hanım Ağa, adaylığı ile ilgili açıklama yapmasının ardından sosyal medya hesabı üzerinden, “Benim bir Diyarbakır Hikayem Var.

Mahmut KEPOLU’nun Kızı Suna Hikayem Var.

Diyarbakır’dan Gençliğim hikayesi var.

Diyarbakırlı Köylü Çiftçi Hikayem Var.

Benim Diyarbakırlı iş Kadını Hikayem Var.

Benim Diyarbakırlı anne Hikayem Var.

Velhasılı benim bir Diyarbekir hikayem var.

Ben bu hikâyeyi Ankara’da taçlandırmak ve her evlada anne, her kadına bacı, her muhtaca iş ve AŞ olmak için sizin yani Diyarbakır’ın desteğine ihtiyacım var. Rey verecek olanın Reyine Rey vermeyecek olanın rızalığına ihtiyacım var.

Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşı olarak Benim Diyarbakır’ın desteğine ve duasına ihtiyacım, Diyarbakır’ım da benim siyaset anlayışıma ihtiyacı var.” paylaşımında bulundu.

 

İlgili Haberler