AK Parti Milletvekili Suna Kepolu Ataman Hazro’yu ziyaret etti

16.08.2023 16:45

AK Parti Diyarbakır Milletvekili Suna Kepolu Ataman, Hazro'ya bir dizi ziyarette bulunmak ve teşkilat buluşmasını gerçekleştirmen için gitti.

AK Parti Milletvekili Suna Kepolu Ataman Hazro’yu ziyaret etti

AK Parti Diyarbakır Milletvekili Suna Kepolu Ataman, Hazro’ya bir dizi ziyarette bulunmak ve teşkilat buluşmasını gerçekleştirmen için gitti.

Hazel İl Başkan Yardımcısı Mehmet Fatih Kayhan ve ilçe başkanı Cemal Mehmetoğlu ile birlikte ilçe merkezinde vatandaşlarla buluşup çay içen AK Partili Milletvekili daha sonra esnaf ziyaretinde bulunarak esnafın ve vatandaşların taleplerini dinledi.

Çarşı meydanında toplanan vatandaşlarla görüşen Kepolu yaptığı açıklamada, “Tüm ilçelerimiz gibi Hazro da bizim gözbebeğimiz. İlçede hizmet noktasında eksik olan her şeyle yakından ilgilendiğimi ve bizzat hizmetlerin takipçisi olduğumu bilmenizi isterim. İlçe başkanımızla bu konuda sürekli istişare halindeyiz.

Sizlerin de bu kardeşinize bir emri olursa günün hangi saati olursa olsun beni arayabilirsiniz. Bizler sizlere hizmet için buradayız. Makamların en güzeli gönüllere girmektir. Bu minvalde bizler için en iyi makam gönül coğrafyanızda yer edinmektir.” dedi.

 

İlgili Haberler