Adana’da ilk ‘tanzim satış noktası’ açıldı

19.02.2019 21:26

Adana’da ilk ‘tanzim satış noktası’ açıldı

Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından, sebze meyve fiyatlarını düşürmek için kentteki ilk tanzim satış noktası kuruldu.

anasayfa >
ekonomi
19.02.2019

özel

Arşiv

Fotoğraf: AA/Eren Bozkurt

ADANA Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından sebze meyve fiyatlarını düşürmek için kentteki ilk tanzim satış noktası kuruldu.Merkez Seyhan ilçesi Fatih Mahallesi’nde kurulan tanzim satış noktasına vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.Alışveriş yapan vatandaşlardan Ali Çiko, gazetecilere yaptığı açıklamada, kaliteli meyve ve sebzeler aldığını söyledi.Fiyatlardan memnun olduklarını aktaran Çiko, “Fiyatlar güzel, pazara göre yarıdan daha az. Çok memnunuz, mutluyuz. İnşallah böyle devam eder.” dedi.Hanife Leblebici de marketlere ve pazarlara göre fiyatların uygun olduğunu kaydederek, “Güzel bir uygulama. Hem fiyat ucuz, hem kaliteli ürünler var. Memnunuz bu durumdan. Tanzim satışları devam ederse alışverişimizi buradan yapmak isteriz.” diye konuştu.Muhabir: Eren Bozkurt

ilgili haberler

Anadolu Ajansı tarafından geçilen tüm haberlerde AgriHurses.net editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi yoktur. Haberler web sayfamızda otomatik olarak site kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Bu alanda yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen web siteleri ve ajanslardır.

İlgili Haberler