Yasa dışı ticaret yapan iki kişi yakalandı

14.10.2021 23:08

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ekiplerince yapılan çalışmalar sonucunda çeşitli tüfek ve tabancaları yurt dışından kaçak yollarla ülkeye getirerek satışa sunmaya çalışan ve bunun yasa dışı ticaretini yaptıkları değerlendirilen iki kişi yakalandı.

Yasa dışı ticaret yapan iki kişi yakalandı

Ağrı Patnos Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ekiplerince yapılan çalışmalar sonucunda çeşitli tüfek ve tabancaları yurt dışından kaçak yollarla ülkeye getirerek satışa sunmaya çalışan ve bunun yasa dışı ticaretini yaptıkları değerlendirilen iki kişi yakalandı.

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmalar sonucunda çeşitli tüfek ve tabancaları yurt dışından kaçak yollarla ülkeye getirerek satışa sunmaya çalışan ve bunun yasa dışı ticaretini yaptıkları değerlendirilen şüpheli S.K ve H.K isimli kişiler yakalandı. Evlerinde yapılan aramalarda 3 adet ruhsatsız tabanca, 4 adet av tüfeği, 125 adet av tüfeği fişeği, 63 adet tabanca fişeği ele geçirildi. Şüpheliler hakkındaki adli tahkikat devam ediyor.

 

 

İlgili Haberler