Vali Varol, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

29.07.2021 12:46

AĞRI-Vali Dr. Osman Varol,  “Temmuz Ayı Muhtarlar Toplantısı” kapsamında Eleşkirt’e bağlı mahalle ve köy muhtarlarımız ile bir araya gelerek, muhtarlarımızın sorun ve taleplerini birinci ağızdan dinledi.

Vali Varol, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Eleşkirt’te bulunan Halk Eğitim Merkezinde gerçekleştirilen toplantıya Vali Varol’un yanı sıra Eleşkirt Kaymakamı Mustafa Duruk,  İl Jandarma Komutan V. Yarbay Bilal Sarıdoğan,  Eleşkirt Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Aydın, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erhan Tenekeci, ilgili şube müdürleri, İlçe Protokol Üyeleri ile mahalle ve köy muhtarları katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yaparak, Covid-19 salgınındaki olumlu seyir dolayısıyla tedbirlere riayet ederek muhtarlarımızla sık sık bir araya gelmeye başladıklarını ve bu sayede muhtarlarımız aracılığıyla vatandaşlarımızın ihtiyaç ve taleplerinin hızla giderildiğini vurgulayan Vali Varol, toplantının hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Köylerimize yönelik önemli hizmetler sunan İl Özel İdaremizin finansal olarak çok kuvvetli olduğunu belirten Vali Varol, mahalle ve köylerimizin ihtiyaçlarının giderilmesi amacıyla muhtarlarımızın her birinin istek ve taleplerini tek tek dinledi.

İlgili Haberler