Vali Varol Başkanlığında İl Pandemi Koordinasyon Kurulu Toplantısı Düzenlendi

20.11.2020 22:28

AĞRI- Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 salgını ile mücadele kapsamında Ağrı'da  alınan ilave tedbirlerin değerlendirildiği İl Pandemi Koordinasyon Kurulu Toplantısı Vali Dr. Osman Varol’un başkanlığında gerçekleştirildi.

Vali Varol  Başkanlığında İl Pandemi Koordinasyon Kurulu Toplantısı Düzenlendi

AĞRI- Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 salgını ile mücadele kapsamında Ağrı’da  alınan ilave tedbirlerin değerlendirildiği İl Pandemi Koordinasyon Kurulu Toplantısı Vali Dr. Osman Varol’un başkanlığında gerçekleştirildi.

Valilik Toplantı Salonunda, Vali Dr. Osman Varol’un başkanlığında düzenlenen İl Pandemi Koordinasyon Kurulu Toplantısına, Belediye Başkanı Savcı Sayan, Vali Yardımcısı Yusuf Cıbır, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mehmet Çimen, İl Emniyet Müdürü Nihat Özen, İl Sağlık Müdürü Dr. Coşkun Daharlı ile kurul üyeleri katıldı.

Toplantıda konuşan Vali Varol: ‘Bugünkü İl Pandemi Koordinasyon Kurulu Toplantısında, Covid-19 pandemisi konusunda bugüne kadar yapılan çalışmalar ve gelinen noktada ilimizin durumunu değerlendireceğiz. Aynı zamanda alınan ilave tedbirleri değerlendirerek yapılacak çalışmaları planlayacağız.’ dedi.

İlgili Haberler