Vali Varol Başkanlığında İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı Yapıldı

15.10.2020 18:24

AĞRI- İstihdam ve mesleki eğitim politikalarının oluşturulması, istihdamı koruyucu, geliştirici ve işsizliği önleyici tedbirler ile uygulanacak aktif iş gücü programlarının belirlenmesi amacıyla Vali Dr. Osman Varol başkanlığında, '2020 Yılı Ekim Ayı Dördüncü Olağan İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı' yapıldı.

Vali Varol Başkanlığında İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı Yapıldı

AĞRI- İstihdam ve mesleki eğitim politikalarının oluşturulması, istihdamı koruyucu, geliştirici ve işsizliği önleyici tedbirler ile uygulanacak aktif iş gücü programlarının belirlenmesi amacıyla Vali Dr. Osman Varol başkanlığında, ‘2020 Yılı Ekim Ayı Dördüncü Olağan İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı’ yapıldı.

Ağrı’nın iş gücü, istihdam ve mesleki eğitim ihtiyacını tespit etmek; istihdam konularında etkinliği ve verimliliği arttırmak amacıyla İbrahim Çeçen Üniversitesi Konukevinde düzenlenen toplantıya Vali Dr. Osman Varol’un yanı sıra, İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektör V. Prof. Dr. Faruk Kaya, kurum müdürleri ve ilgili sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.

Toplantıda Vali Varol: ‘İlimizde istihdamı arttırmak ve yerinde istihdam sağlamak amacıyla bölgemizin aşina olduğu konularda projelerimizi hayata geçirmeye başladık, birçok yeni proje için de çalışmalarımız sürüyor.’ dedi.

İlgili Haberler