Türkiye Eğitim Sevdalısı Sinan Özbilgi’den OGC’ye Ziyaret

13.06.2023 19:28

Köy Çocukları Okusun Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Sinan Özbilgi , İstanbul Ağrıspor Başkanı Mehmet Latif Yaşlı, İş İnsanı Servet Eşsiz ve İş İnsanı Ahmet Öden bugün Orta Doğu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nihat Aydın’ı ziyaret ettiler.

Türkiye Eğitim Sevdalısı Sinan Özbilgi’den OGC’ye Ziyaret

Köy Çocukları Okusun Sosyal Yardımlaşma  ve Dayanışma Derneği Başkanı Sinan Özbilgi , İstanbul Ağrıspor Başkanı Mehmet Latif Yaşlı, İş İnsanı Servet Eşsiz ve İş İnsanı Ahmet Öden bugün Orta Doğu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nihat Aydın’ı ziyaret ettiler. Değerli Ağrı sevdalısı kişilerle Ağrı’yı konuşmak, kendilerinin önemli ve güzel projelerinin olduklarını duymak mutluluk verici.

Sayın Sinan Özbilgi, yıllarını Ağrı’ya ve köylü çocuklarına adamış hayırsever bir değerimizdir. Sürekli köy çocukları okusun diye kampanyalar yapıp düzenli olarak yardımlar sağlayan merhametli bir Ağrı sevdalısıdır.

12 Haziran tarihinde Doğubayazıtlı öğrencilere giysi yardımında bulunmuş ve bu durum her kesim tarafından olumlu karşılanmıştır. Şehrin hem eğitimine hem de turizmine katkılar sağlamak için özverili çalışmalar yapmaktadır.

Buradan Orta Doğu Gazeteciler Cemiyeti olarak bu anlamlı ziyaret için teşekkür ediyor, çalışma ve projelerde başarılar diliyoruz.

 

İlgili Haberler