Taşlıçay’da Yaz Kur’an Kursu başladı!

19.07.2023 23:58

Okulların ara tatile girmesi ile birlikte Taşlıçay ilçemizde başlayan yaz Kur'an kursları öğrencilere Kur'an-ı Kerim öğretilmesi ve güzel ahlak edinmesi için her yıl yapılan bir projeyken, Aşağı Düzmeydan Köy İmamı öğrencilere bir de matematik dersi veriyor.

Taşlıçay’da Yaz Kur’an Kursu başladı!

Okulların ara tatile girmesi ile birlikte Taşlıçay ilçemizde başlayan yaz Kur’an kursları öğrencilere Kur’an-ı Kerim öğretilmesi ve güzel ahlak edinmesi için her yıl yapılan bir projeyken, Aşağı Düzmeydan Köy İmamı öğrencilere bir de matematik dersi veriyor.

Ağrı’nın Taşlıçay ilçesine bağlı Aşağı Düzmeydan köyünde Yaz Kur’an kursuna giden öğrenciler burada aynı zamanda matematik dersi de görüyorlar.

Eğlenceli ve iyi vakit geçiren köy çocukları bazen Kur’an Kursu, bazen matematik, bazen de Türkçe dersi işlediklerini ve matematikte çarpım tablosu öğrendiklerini belittiler. Çocuklarını Yaz Kur’an Kursu’na gönderen veliler Cami İmamı Uğur Efe’ye teşekkür ettiklerini belirterek, çocuklarının yaz ayında hem dini eğitim hem de okul eğitimlerini aldıklarını belirttiler.

İlgili Haberler