DOLAR 32,5702 0.15%
EURO 34,8294 0.43%
ALTIN 2.418,23-0,59
BITCOIN 2154805-0,01%
Ağrı
15°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Savcı Sayan Kazanır, Birileri Anırır!

Savcı Sayan Kazanır, Birileri Anırır!

ABONE OL
12:51 | 19 Ekim 2020 12:51
Savcı Sayan Kazanır, Birileri Anırır!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Başkan Sayan,alnının teriyle kazandığı belediye başkanlığına laf söylemek kimsenin haddine düşmedi.

Başkan Sayan’ın Ağrı Belediye Başkanlığını kazanması bazı çevrelerinin içine öyle oturmuş ki, seçim döneminde başlattıkları iftiralarının, yalanlarının, karalamalarının bir işe yaramadığını gördükten sonra, bugün yine o çirkefliklerini ortaya dökmeye başladılar.

Başkan Sayan Bir Rol Model

Ağrılı hemşerilerimizin  büyük teveccühü ile seçimleri kazanan Başkan Sayan kırılmaz denilen tüm zincirleri kırdı, 120 gün boyunca tek tek,ev ev,kapı kapı esnafları ve Stka’ları dolaşarak günde 2-3 saat uyku ile halkımızın arasına karıştı, yılmadı, yorulmadı,usanmadı çünkü Ağrı’nın sancılarını çok çok iyi biliyordu,O  Ağrının bir evladı olarak, Ağrı’nın bugüne kadar haklarının yenildiğini çok iyi biliyordu, Ağrı’nın aşa, ekmeğe, işe, sevgiye, şefkate ihtiyacı olduğunu biliyordu.

Kapı kapı dolaştığı evlerdeki sefaleti, işsizliği, açlığı biliyordu, evlatlarını dağlarda kaybeden anaların yürek yakan feryatları onunda yüreğini yaktı, ufacık çocukların babamıza iş bul  SAVCI AMCA çığlıkları, okul çağında çocukların uyuşturucuya esaretini biliyordu, tüm bunlara topyekun savaş ilan etti…

Geçtiğimiz seçim dönemine kadar, Ağrı için hiç bir başkanın sunmadığı projeleri vardı Başkan Sayan’ın, bunları halka tek tek anlattı, Ağrılı hemşehrilerimizin gönlüne taht kurdu, tüm bunlar olurken ;Ağrının gelişmesini, sefaletten kurtulmasını, işsizliğin bitmesini, çocukları uyuşturucuya esir düşen annelerin babaların feryadının dinmesini, dağlarda evlatlarını kaybetmiş aile lelerin yürek yakan acılarının bitmesini istemeyen bazı çevreler ”seçim döneminde başlattığı ama başaramadığı karalama kampanyalarını, iftiralarını, yalanlarını”bugünde  farklı bir yerden sürdürme çabasına girdiklerini görüyoruz.

Osmanlı Padişahlarından Hacı Yusuf Paşanın torunu, bölgemizin en büyük aşiretlerinden Sipkan Aşiretinden Dilaver bey’in oğlu, ”HALKIN İÇİNDE BÜYÜK İTİBARI OLAN”  bölgemizde her zaman yardımsever, hayırsever ve  dürüstlükleri ile ihtiyaç sahiplerinin her daim yanında yer alan köklü bir ailenin evladı olan Savcı Sayan’ın tek başına, kendi çabaları ve kişiliği ile kazandığı seçimlerde halk oyunu ”Sayan’ın kişiliğine,duruşuna açık sözlülüğüne, şeffaflığına ve kendisine inandıkları için vermiştir” Başkan Sayan yüzde %55,57 oy oranıyla başkan seçilerek  yıllar sonra Ağrı’da tek başına büyük  bir zafere imza atarak rol model olmuştur.

Başkan Sayan’ı çekemeyen, İftiracı, CHP li Barış Yarkadaş çıktığı bir televizyon programında,bu seçimin taşıma oylarla kazanıldığı yalanını ortaya atmıştır.

Yarkadaş!!! Siz hiç Ağrı’yı gördünüz mü?

Siz Ağrı halkını tanıyor musunuz?

Buranın halkı sizin gibi yalancı, iftiracı,kalleş değildir ve sizin gibilere asla prim vermezler, onlar dürüstlüğüne, samimiyetine, şeffaflığına inandıkları, güvendikleri ”SAVCI SAYAN’I BAŞKAN SEÇTİLER”  sizin gibi yalancılar kendi içlerinizde o pis, çirkef iftiralarınız içinde boğulurken bizler burada Başkan Sayan’a her zaman tam destek vererek, Ağrı’nın değişecek yeni çehresi ve alacağımız hizmetlerin tadını çıkarmanın yanı sıra, yepyeni bir Ağrı ile sizlerin suratına o pis, çirkef sözlerinizi gerisin geri yapıştıracağız bundan emin olun… Bu yalanlarınızı,iftiralarınızı şiddetle kınıyorum.

Sayın Başkanım yolunuz açık olsun, rabbim başarılarınızı daim eylesin ”Ağrı halkı sizin dürüstlüğünüze, sözlerine, kişiliğinize ve sarsılmaz duruşunuza inanıyor” her zaman yanınızdayız… Başkan Savcı Sayan’a Yapılan Tüm Karalama,Yalan, İftira Kampanyaları Hepimize Yapılmıştır Bunları Şiddetle Kınıyoruz

Şu güzel atasözü ile sözlerimi şimdilik! Noktalıyorum…”Meyve veren ağaç taşlanır” onlar anırsın, siz yolunuza devam edin Sayın Başkanım…

Sağlıcakla kalın değerli dostlar.

 

 

Tüm Yorumlar (1)
  • Cavi Turan

    Ağzınıza Sağlık çok iyi özetlemişsiniz. it ürür kervan yürür. Sayın sayanla ağrının maküs tarihinin değiştiğine tanık olacaklar. Yerelde sizler yukarıda reis sayana sahip çıkmaya devam edin.

    +0
    -0

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.