Savcı Sayan: Bu Proje,Türkiyeyi Durdurma Projesidir!

21.06.2019 00:19

Savcı Sayan: Bu Proje,Türkiyeyi Durdurma Projesidir!

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, İstanbul seçimleri destek çalışmaları kapsamında, bugün Firüzköy, Esenyurt, Sultangazi  ilçelerinde çeşitli toplantılara katıldı ve  Ağrı’nın Kanaat Önderleri, Stk’lar ,iş adamları ile bir araya geldi ve İstanbul seçimleri üzerinde dönen büyük projeleri vatandaşlarımıza anlattı.

Başkan SAYAN; İstanbul seçimleri büyük bir davadır bizim de bu davaya sahip çıkmamız lazım, bu bir İstanbul seçimi,Binali beyle,İmamoğlu arasında bir seçim olsaydı halkın takdiri kimi seçerse odur derdik ama eğer bu seçimle dış güçler ilgileniyorsa, başka devletler  bu işe el atmışsa bilin ki bu seçim başka bir seçimdir. Bilin ki bu dava başka bir dava, Türkiyeyi Suriye’ye çevirme,bölme, parçalama, Kürt’ü Türk’e, Türk’e Kürt’ü  kırdırma projesidir.

İmamoğlu bunu biliyor, bunun farkında, bu projeyi İmamoğlu bilerek yapıyor dersem belki haksızlık yapmış olurum, farkında olmayabilir, günahını almak istemiyorum ama kesin şunu bilin ki bu bir projedir, bu proje de İslam Ülkelerini durdurma projesidir, Tayyip Erdoğan’ı durdurma projesidir, Türkiyeyi eski günlerine götürme projesidir…

Konuşmanın devamı Video da..

Gepostet von SAVCI SAYAN am Donnerstag, 20. Juni 2019

İlgili Haberler