MHP Ağrı İl Başkanı Aktaş’tan, Hasan Kökrek’e Ziyaret

11.09.2023 20:09

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ağrı İl Başkanı Selahattin Aktaş ve Merkez İlçe Başkanı Vezat Aksoy, 2023-2024 eğitim-öğretim yılının başlaması sebebiyle Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek'i makamında ziyaret etti.

MHP Ağrı İl Başkanı Aktaş’tan, Hasan Kökrek’e Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ağrı İl Başkanı Selahattin Aktaş ve Merkez İlçe Başkanı Vezat Aksoy, 2023-2024 eğitim-öğretim yılının başlaması sebebiyle Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette eğitim-öğretim yılında yapılacak çalışmalar ve hayata geçirilen projeler hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Ziyarete ilişkin değerlendirme yapan MHP Ağrı İl Başkanı Selahattin Aktaş, “Eğitim-öğretim yılının öğrencilerimize, sevgili öğretmenlerimize, eğitim camiasına ve velilerimize hayırlı olmasını diliyoruz. Kendisine misafirperverliği için teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “MHP Ağrı İl Başkanımız ve Merkez İlçe Başkanımızın ziyareti bizleri onurlandırdı. Ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İlgili Haberler