Metin Feyzioğlu: “TBB’nin hedefi Erdoğan’ı devirmek!”

10.06.2022 16:41

Türkiye Barolar Birliği (TBB) eski Başkanı Metin Feyzioğlu, katıldığı bir online video platformundaki programda çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Metin Feyzioğlu: “TBB’nin hedefi Erdoğan’ı devirmek!”

Türkiye Barolar Birliği (TBB) eski Başkanı Metin Feyzioğlu, katıldığı bir online video platformundaki programda çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Feyzioğlu, TBB’nin şu andaki amacının Başkan Erdoğan’ı devirmek olduğunu söyledi.

Türkiye Barolar Birliği Eski Başkanı ve ceza hukuku profesörü Metin Feyzioğlu özel platformdaki bir programa konuşularak çarpıcı açıklamalarda bulundu.   

Programın sunucusu Cansu Canan Özgen’in sorularını cevaplayan Metin Feyzioğlu, gündeme oturacak açıklamalarda bulundu. Feyzioğlu, Erinç Sağkan Başkanlığı’ndaki Türkiye Barolar Birliği’nin (TBB) şu andaki amacının Cumhurbaşkanı Recep TayyipErdoğan’ı devirmek olduğunu dile getirdi.

Millet İttifakı üyelerinin bir araya gelerek oluşturduğu altılı masa görüşmeleriyle ilgili de konuşan Feyzioğlu, “6+1 değil aslında o. Altı siyasi parti HDP’nin kurduğu masada oturuyorlar. Masanın kendisi HDP.” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler