Konuşan Ağrı’dan ilk buluşma geliyor!

20.06.2023 08:42

Son zamanlarda Ağrı ilimiz ve Ağrılı vatandaşlarımız tarafımdan en çok konuşulan ‘Ağrı Konuşuyor Platformu’ için ilk tarih belirlendi.

Konuşan Ağrı’dan ilk buluşma geliyor!

Son zamanlarda Ağrı ilimiz ve Ağrılı vatandaşlarımız tarafımdan en çok konuşulan ‘Ağrı Konuşuyor Platformu’ için ilk tarih belirlendi.

Ağrı Konuşuyor Platformu’nu oluşturduktan sonra paylaştığı kısa videolarla dikkatleri üzerine çeken Ufuk Balkis ,Konuşan Ağrı’nın startını vermek için düzenlediği programa tüm hemşehrilerini davet ediyor.

Eğitim’den sağlığa, istihdam’dan kent kültürüne bir çok konuda söyleyeceği bir çok şeyi olan ve bunları Ağrılıların dilinden kelamdan kaleme dökerek çare aramak amacı ile yola çıkan Balkis ilk buluşma için strat verdiği toplantıda genç neslin hayranlıkla takip ettiği isimlerden Afrikalı Ali ile birlikte sahne alıyor.

Konuşan Ağrı platformunun hayata geçiş nedenlerinin anlatılacağı keyifli bir söyleşide Ağrılılarla ilk buluşma 24 Haziran Cumartesi günü saat 18:30 da Ağrı Kültür ve kongre merkezinde gerçekleşecek.

Balkis’in Ağrılı vatandaşlarımıza ihtiyacı olduğu ve hep beraber Ağrı’nın konuşulacağı platformun ilk buluşmasında Kral FM’in vazgeçilmezlerinden Afrikalı Ali ile birlikte Ağrılı gençliğin sorunları konuşularak soruya dönüştürülecek, kelamdan kaleme dökülecek olan programın akabinde platform başkanı Balkis oluşturduğu dosyaları çözüm odaklı eylemlerle sonuca ulaştırarak Ağrı’nın nefes alması yönünde ilk adımları atmış olacak.

Bundan sonra Ağrı konuşacak yetkililer dinlemek lüksünden sıyrılıp çözüm üretecekler. Ya yol alacaklar ya da yol açacaklar.

İlgili Haberler