Kız Öğrencilere Büyük Müjde, İş Adamı Sezgin Baran Korkmaz’dan Geldi

21.09.2020 19:44

Kız Öğrencilere Büyük Müjde, İş Adamı Sezgin Baran Korkmaz’dan Geldi

AĞRI- Karslı İş Adamı Sezgin Baran Korkmaz, Kars, Ardahan, Iğdır ve Ağrı’da Maddi İmkanları Kısıtlı Olan Kız Öğrencilere Bilgisayar Yardımında Bulunacağını duyurdu

Karslı İş Adamı Sezgin Baran Korkmaz, kendi sosyal medya hesabından yaptığı müjdeli açıklamalarda, maddi imkanı yeterli olmayan öğrencilere, eğitim yardımlarında bulunacağını duyurdu..

SBK Holding Kurucu Başkanı ve EastWest International Yönetim Kurulu Üyesi, yardımsever iş adamı  Sezgin Baran Korkmaz, Ardahan, Kars, Iğdır, Ağrı, Artvin, Çorum, Kastamonu, Ordu, Tunceli ve Sivas’tan sınava girip Galatasaray Üniversitesi Hukuk fakültesini kazanan, Kars’tan sınava girip İstanbul Üniversitesi Hukuk fakültesini kazanan ve bu yıl Galatasaray üniversitesi Hukuk fakültesini kazanıp bilgisayar ihtiyacı olan tüm kız öğrencilere bilgisayar hediye etti.

Korkmaz, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda müjdeli haberi şu ifadelerle verdi;

“Kars, Ardahan, Iğdır, Ağrı, Artvin, Çorum, Kastamonu, Ordu, Tunceli ve Sivas’tan sınava girip Galatasaray Üniversitesi Hukuk fakültesini kazanan tüm kız kardeşlerimin bilgisayarları adreslerine gönderilmek üzere hazır. Sayı sınırı yoktur!”

 

“Bu yıl Galatasaray üniversitesi Hukuk fakültesini kazanan bilgisayar ihtiyacı olan tüm kız kardeşlerimin bilgisayarları benden.”

 

 

İlgili Haberler