Kenan Tekdağ ve Can Ailesi, Ekrem Çelebi’yi yalnız bırakmadı!

18.03.2023 19:38

Habertürk Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Tekdağ, Can Holding Yöneticileri Kemal ve Cemal Can, 24.Dönem Milletvekili Aydın Ayaydın, AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi’yi annesinin taziyesinde yalnız bırakmadılar.

Kenan Tekdağ ve Can Ailesi, Ekrem Çelebi’yi yalnız bırakmadı!

Habertürk Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Tekdağ, Can Holding Yöneticileri Kemal Can ve Cemal Can, 24.Dönem Milletvekili Aydın Ayaydın, AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi’yi annesinin taziyesinde yalnız bırakmadılar.

Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi’nin 16 Mart akşamı hayatını kaybeden annesi Emetullah Çelebi’nin taziyesi dolayısı ile Patnos ilçesinde verilen taziyeye yurdun dört bir yanından gelenlerin arasında Habertürk Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Tekdağ, Can Holding Yöneticileri Kemal Can ve Doğubayazıt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı hayırsever İş insanı Cemal Can, 24.Dönem Milletvekili Aydın Ayaydın yalnız bırakmadı.

Taziyede bulunan cemaati selamlayan Habertürk Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Tekdağ “ Hepimizin başı sağ olsun. Rabbim mekanını cennet eylesin.” derken, 24.Dönem Milletvekili Aydın Ayaydın ise; “Taziyeyi öğrendiğinde üzüntü duydum. Ekrem Bey ile aynı dönem birlikte parlamentoda görev yaptık. Bende Mardinliyim ve bu bölgenin insanıyım. Merhumeye Rabbimden rahmet diliyorum.” dedi.

İlgili Haberler