İş insanı Yüksel Eroğlu, OGC’yi ziyaret etti

13.07.2023 18:22

Ağrı ilimiz saygın İş insanlarından Yazarlar İnşaat Ltd. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Eroğlu, doğup büyüdüğü kent ağrı 'ya çeşitli ziyaretlerde bulundu. Ziyaretleri kapsamında Ortadoğu Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Nihat Aydın'nı da ziyaret eden İş insanı, çok önemli konuşmalara da imza attı.

İş insanı Yüksel Eroğlu, OGC’yi ziyaret etti

Ağrı ilimiz saygın İş insanlarından Yazarlar İnşaat Ltd. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Eroğlu, doğup büyüdüğü kent ağrı ‘ya çeşitli ziyaretlerde bulundu. Ziyaretleri kapsamında Ortadoğu Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Nihat Aydın’nı da ziyaret eden İş insanı, çok önemli konuşmalara da imza attı.

Ağrı ilimiz için çeşitli plan ve projelerin değerlendirildiği görüşmede, İstanbul Sancaktepe’de faaliyet gösteren ve ilçe çevresini mimari ve estetik yönden yaptığı konutlarla gözleri üzerine çekmiştir. OGC Genel Başkanı Nihat Aydın ile yaptığı görüşmede bu tarz projeleri Ağrı ilimiz için de düşündüğünü söyleyen Yüksel Eroğlu, aynı zamanda hayırsever kişiliği ile de herkes tarafında taktir görmektedir.

Gerçekleştirdiği ziyaret ve hoş sohbeti sebebiyle kendisine teşekkürü bir borç bilen Genel Başkan Nihat Aydın, İş insanı Eroğlu’na Nuh’un Gemisi maketini hediye etmiştir.

İlgili Haberler