Fatma Salman, AK Parti milletvekili aday adayı oldu!

20.03.2023 19:23

23'ncü ve 24'ncü Dönemde AK Parti Ağrı Milletvekili Fatma Salman, AK Parti’den milletvekili aday adayı oldu. Salman, başvuru dilekçesini AK Parti Genel Merkezi’ne sundu.

Fatma Salman, AK Parti milletvekili aday adayı oldu!

23’ncü ve 24’ncü Dönemde AK Parti Ağrı Milletvekili Fatma Salman, AK Parti’den milletvekili aday adayı oldu. Salman, başvuru dilekçesini AK Parti Genel Merkezi’ne sundu.

14 Mayıs’ta yapılacak olan genel seçimler öncesinde aday adayı olma tercihini yine AK Parti’den yana kullanan AK Parti 23. ve 24. Dönemde AK Parti Ağrı Milletvekili Fatma Salman, AK Parti’den milletvekili aday adayı oldu.

Kendisini milletvekili olmasının ötesinde hayırseverliği ve yardımlarıyla tanıdığımız Fatma Salman, 23. ve 24. Dönemde AK Parti Ağrı Milletvekili olarak görevini yürüttü. 23. Dönemde Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Kâtip Üyeliği, TBMM içişler komisyon üyeliği, TBMM Kadın-Erkek fırsat eşitliği komisyon üyeliği, AK Parti 3. Olağan Büyük Kongresinde, AK Parti Genel Merkezi’nde Başbakanın başkanlığındaki MKYK merkez karar ve yönetim üyeliği görevinde bulundu.

 

İlgili Haberler