Çelebi, KPSS Türkiye Birincisini Ziyaret Etti

06.09.2018 19:59

Çelebi,  KPSS Türkiye Birincisini  Ziyaret Etti

24 Haziran seçimleri sonrasında AK Parti’den milletvekili olarak seçilen Ekrem Çelebi, ikinci Milletvekilliği döneminde farklı siyaset anlayışını sürdürmeye devam ediyor.

Seçimlerin hemen sonrasında 18 Mahalle muhtarını evinde ziyaret eden, tüm basın kuruluşlarına ziyarette bulunan, bir çok STK, kanaat önderi ve iş adamını ziyaret ederek, Ağrı ile ilgili istişarelerde bulunan Çelebi, gönüllere hitap etmeye devam ediyor.

Çelebi; Ağrılıya Sahip Çıkmak, Bizlerin Vazifesi

Çelebi, bu defa 2018 Kamu Personeli Seçme Sınavı’nda (KPSS) Türkiye birincisi olan Sinan Yıldırım’ı evinde ziyaret ederek tebrik etti.

Ziyarette konuşan Çelebi, “Bizim en büyük temennimiz, geleceğimizin mimarı olan gençlerimizin nitelikli yetişmesi. Sinan kardeşim, aldığı puanla beni ve tüm Ağrılıları ziyadesi ile mutlu etti. Ağrı’dan yetenekli ve başarılı gençlerin çıkması hepimizin arzusu. Onlar başarılı olacak, bizlerde onlara sahip çıkacağız. Sinan gibi başarılı gençlerimize sahip çıkmak bizlerin vazifesi. Kendisini ve ailesini tebrik ediyorum. Böylesine başarılı bir evlada sahip olmanın da ailesi için bir gurur olduğunu söylemek isterim.” dedi.

Ziyaretin anlamlı olduğunu söyleyen Sinan Yıldırım ise “ Sayın Milletvekilimiz, beni ilk tebrik edenlerden biriydi. Kendisine ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum. Sayın Milletvekilimizin elinden plaket almak, farklı bir duygu oldu” diye konuştu.

Ziyaret sonrasında Çelebi, Sinan Yıldırım’a TBMM amblemli kalem ve plaket hediye etti.

Sinan Yıldırım, 2018 KPSS P1 puan türünden 100, KPSS P2 puan türünden 100, KPSS P3 puan türünden ise 99,99 alarak Türkiye birincisi olmuştu.

 

İlgili Haberler