AK Parti Ağrı Milletvekili Çelebi’den Kılıçdaroğlu’na cevap geldi!

01.08.2022 14:47

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kendisine yönelik olarak, şehrin sorunlarını Meclis kürsüsünde dile getirmediği eleştirisine cevap verdi.

AK Parti Ağrı Milletvekili Çelebi’den Kılıçdaroğlu’na cevap geldi!

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kendisine yönelik olarak, şehrin sorunlarını Meclis kürsüsünde dile getirmediği eleştirisine cevap verdi.

Geçtiğimiz günlerde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi’nin Ağrı’nın sorunlarını dile getirmediğini iddia etmişti. Yapılan bu söylentiye Çelebi’den cevap gecikmedi.

Milletvekili Ekrem Çelebi, “Sayın Kılıçdaroğlu hiç iktidar yüzü görmediği için sorunların nasıl çözüldüğünün farkında değil.

TBMM kürsüsü ve üyesi olduğum Plan ve Bütçe Komisyonunda en fazla konuşan milletvekili olarak bu eleştirinin gelmesi beni üzmüştür.

Biz, sorunlarımızı, projelerimizi ve yatırımlarımızı, Genel Başkan’ımız ve ilgili bakanlarımızla görüşüp çözüme bağlarız. İktidar partisi milletvekilleri sorun çözer ve gereğini yapar. 20 yıllık iktidarımız döneminde ilimizdeki sorunları çözüme ulaştıracak birçok projeyi hayata geçirdik.

Sayın Kılıçdaroğlu, ilimizi ziyaret ettiği günlerde bölgemiz, terör yerine turizm ve sanat etkinlikleriyle ülke gündemindeydi.

Ağrı’da gerçekleştirilen yatırımlardan örnekler vererek AK Parti kadrolarının yaptığı hizmetlerle milletin gönlünde yer edindiğini dile getiren Çelebi, eğitimden, sağlığa, turizmden, tarıma, ulaştırmadan her alana kadar bir çok projeyi hayata geçirdiklerinin de altını çizdi.

Yatırımcıları da Ağrı’ya davet eden Çelebi, dün olduğu gibi bundan sonra da Ağrılı hemşerilerinin hizmetinde olduğunu vurguladı.

İlgili Haberler