AK Parti Ağrı Milletvekili Çelebi Doğubayazıt’ı Ziyaret Etti

21.07.2022 21:08

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, çeşitli ziyaretlerde bulunmak amacıyla Doğubayazıt’taydı.

AK Parti Ağrı Milletvekili Çelebi Doğubayazıt’ı Ziyaret Etti

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, çeşitli ziyaretlerde bulunmak amacıyla Doğubayazıt’taydı.

Milletvekili Ekrem Çelebi, Kurban Bayramı’nda kutsal hac ziyareti için kutsal toraklarda olduğundan dolayı Ağrı il-ilçe teşkilatı ve vatandaşların geçmiş bayramlarını kutlamak için bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Çelebi, Doğubayazıt İlçe Başkanı Mehmet Sena Geçit ve teşkilat mensupları ile AK Parti ilçe teşkilatında bir araya geldi. Ekrem Çelebi, İlçe Başkanı Geçit ve teşkilat mensupları ile birlikte Doğubayazıt ilçesinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Gürbulak Gümrük Kapısındaki sorun ve sıkıntıları dile getiren vatandaşları dinleyen milletvekili Çelebi, “Biz halkımıza en iyisini yapmak için buradayız. Milletimizin gösterdiği istikamette var gücümüzle çalışıyor, gönül bağımızı daha da güçlendiriyoruz. Sağlık Bakanımız ile yaptığım görüşmede Türkiye’ye giriş ve çıkış yapan hiçbir insandan PCR Testi istenmiyor. Sınır Kapısındaki PCR Testini İran devleti istemektedir. Türkiye ve İran devleti arasında görüşmeler devam etmekte, inşallah en kısa sürede bu sorun çözüme kavuşacaktır.

Doğubayazıt ilçesindeki su sıkıntısı için şikayetlerini dile getiren vatandaşlar, su Doğubayazıt Belediyesinin işidir. AK Parti hükümeti olarak Ağrı il ve ilçelerine yapılan yatırımlar Cumhuriyet kurulduğundan beri hiçbir hükümet tarafından yapılmamıştır. Bu yatırımlarımız gün geçtikçe fazlasıyla devam edecektir”. dedi

Milletvekili Ekrem Çelebi, AK Parti ilçe heyeti ile beraber Doğubayazıt Gazetesi İmtiyaz sahibi Nezir Çelik’i de ziyaret etti.

AK Parti heyeti Doğubayazıt Ticaret ve Sanayi Oda Başkanı Ali Efe’yi makamında ziyaret etti. Doğubayazıt İlçesindeki ticaret potansiyelini geliştirmek için yapılması gereken çalışmalar hakkında istişarelerde bulunuldu.

Ekrem Çelebi, Camii Derneğinin fahri Başkanı Hacı Sebih Tanrıverdi ile beraber, Doğubayazıt’lı iş adamları ve Diyanet İşleri Başkanlığı ile girişimler yapılması için fikir birliğine vardı.

İlgili Haberler