AK Parti Ağrı Merkez İlçe Başkanı Yıldız’dan İstifa!

26.08.2022 00:59

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Nuri Yıldız yaptığı açıklamayla istifa ettiğini duyurdu.

AK Parti Ağrı Merkez İlçe Başkanı Yıldız’dan İstifa!

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Nuri Yıldız yaptığı açıklamayla istifa ettiğini duyurdu.

AK Parti Ağrı Merkez İlçe Başkanı Nuri Yıldız, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla kendisine montaj bir görüntü ile komplo kurulduğunu iddia ederek istifa ettiğini duyurdu.

Başkan Nuri Yıldız’ın açıklamasında, “07/08/2022 tarihinde whatsaap üzerinde görüntülü olarak +31644172358 nolu numaradan arandım. Hemen akabinde +4915756509979 nolu numaradan ekran görüntüsü alınıp, farklı bir numaradan 10.000 bin dolar karşılığında görüntünün ellerinde olduğunu ve müstehcen bir video hazırlanarak yayınlanacağını tarafıma söylendi. Şantajı kabul etmediğimden dolayı kumpas videosunu sosyal medyada yayınlamaya başladılar.

İki yıllık süre zarfında yerelde gece/gündüz demeden DAVAM uğruna yaptığım çalışmalar, sözde Dava arkadaşlarım tarafından her seferinde sekteye uğratılmaya çalışıldı.

Geldiğimiz bu süreçte bu şantaj videosu teşkilattaki sözde dava arkadaşlarım tarafından gerçekmiş algısı yaratılarak lanse edildi.

Yerelde bu şantaj videosunun şahsımla hiçbir alakasının olmadığını taraflı/tarafsız bütün halk tarafından dile getirilmiştir. Yerelde bu kamuoyu desteğini teşkilatımdan ne yazık ki göremedim.

Tanınmış ve sevilen bir esnaf olduğumdan dolayı şahsıma yapılan bu itibar suikastını destek veren, sebep olan, hazırlayan, sosyal medya üzerinden şahsıma iftira atan taraflı, tarafsız herkesten hukuk önünde  mücadelemi sonuna kadar sürdüreceğim.

İki yıllık bu hizmet sürecinde gerek halkımızın, gerekse yerel basınımızın desteği ve teveccühü ile karşılaştık. Bu süreçte de aynı desteği ve samimiyeti gördük bu vesile ile kıymetli yerel basın mensuplarına ve halkımıza teşekkürü bir borç bilirim…

Şahsımın, ailemin ve yönetimimin daha fazla itibar suikastine maruz kalmaması için; parti teşkilatının bu süreçte olayın montaj olduğunu bildikleri halde arkamda dik bir duruş sergilemediklerinden dolayı 17/10/2020 tarihinde tarafıma tebliğ ettikleri merkez ilçe başkanlığı görevinden istifa ediyorum..” ifadelerine yer verdi.

İlgili Haberler