DOLAR 32,8458 1.03%
EURO 35,3824 1.09%
ALTIN 2.491,182,42
BITCOIN 21358491,30%
Ağrı
28°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

AİÇÜ’de “Rektör-Öğrenci Buluşmaları” Gerçekleştirildi

AİÇÜ’de “Rektör-Öğrenci Buluşmaları” Gerçekleştirildi

ABONE OL
16:16 | 22 Aralık 2022 16:16
AİÇÜ’de “Rektör-Öğrenci Buluşmaları” Gerçekleştirildi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut, “Rektör-Öğrenci Buluşmaları” kapsamında Öğrenci Kulüp Temsilcileri ile bir araya geldi.

Merkezi Yemekhane’de düzenlen programa Rektör Prof. Dr. Karabulut’un yanı sıra Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Faruk Kaya, Rektör Danışmanı Doç. Dr. İbrahim Özgül, Dekanlar, akademik, idari personel ile birlikte kulüp danışmanları ve temsilcileri katıldı.

AİÇÜ’de 2022 yılında gerçekleştirilen öğrenci kulüp faaliyetlerinin değerlendirildiği programda konuşan Prof. Dr. Karabulut, 2021-2022 eğitim öğretim yılında 56 öğrenci kulübü ile birlikte 235 etkinlik düzenleyerek büyük bir başarıya imza attıklarını söyledi.

AİÇÜ’nin sosyal, kültürel ve sportif alanlarda elde ettiği başarılarda en önemli pay sahibinin öğrenciler olduğunu vurgulayan Prof. Dr. Karabulut, “Biz bir ekip ve bir aileyiz, başarıda hepinizin emeği var. Akademik, idari personel ve öğrencilerimiz ile birlikte Üniversitemizi daha da ileriye taşıyoruz, bunu birlikte başarıyoruz. Bu ekibin en önemli parçası siz değerli öğrencilerimizsiniz. Biz her zaman genç kardeşlerimizin yanındayız.” dedi.

2023 yılında öğrenci ve kulüplere gerçekleştirecekleri faaliyetler için üniversite yönetimi olarak öğrencilere verdikleri desteği daha da arttıracaklarını belirten Rektör Prof. Dr. Karabulut, “Kendinizi geliştirmeniz, azimli olmanızla birlikte, kendi potansiyelinizi fark ettiğinizde başarı da kendiliğinden gelecektir. Yeni yılda da öğrencilerimize sosyal, kültürel, sportif ve diğer alanlarda gerçekleştirecekleri faaliyetler için desteğimizi devam ettireceğiz. Bizim amacımız insan faktörünü ön plana çıkarmak ve sizlerin daha iyi şartlarda eğitim alması için her zaman çalışmaya devam etmektir.

Bir işin bereketli olması için o işe sevginizi katmanız lazım. Bu gönüllülük işidir. Gönüllü olarak kulüplere katılmanız ve faaliyetler de bulunmanız, mezun olduğunuzda da sizin önünüze pozitif bir etken olarak çıkacaktır. Ayrıca gönüllü olarak ve karşılık beklemeden çalışmak, insanı mutlu ve huzurlu kılar. Sizlere gerçekleştirdiğiniz faaliyetler için teşekkür ediyor ve bundan sonraki çalışmalarınız için de başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.