AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Karabulut’un 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

22.04.2020 15:46

AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Karabulut’un 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut’un 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İçin Yayınlamış Oldukları Kutlama Mesajı

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 100. kuruluş yıldönümünü ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en samimi hissiyatımla kutluyorum.

Bugün ülkenin her köşesinde, Millet iradesinin temsil edildiği Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılış yıldönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı büyük coşku ve gururla kutluyoruz.

Geleceğimizin teminatı olan en kıymetli hazinemiz çocuklarımızı, ülkesini ve milletini seven, vatanı için çalışıp üreten insanlar olarak yetiştirmek; kendi başına karar verebilen, kendine güvenen, hayatın güçlükleriyle baş edebilecek ölçüde donanımlı, girişimci, ufku geniş, değerlerine bağlı ve yetenekli gençler olarak yetiştirilmelerini sağlamak ortak sorumluluğumuz ve hedefimizdir.

Bu anlamlı günde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, Birinci Meclisimizin kahraman üyelerini ve bu vatan için canını feda eden tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla yâd ediyorum. Coşkumuzun ve yaşama sevincimizin sürekli olması ve Evde Kal Sağlıkla Kal dileklerimle tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum.-AĞRI

İlgili Haberler