DOLAR 32,5038 0.08%
EURO 34,7826 -0.12%
ALTIN 2.496,260,50
BITCOIN 21236422,56%
Ağrı
17°

KAPALI

13:08

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Ağrı’nın Gururu, Mehmet Atmaca

Ağrı’nın Gururu, Mehmet Atmaca

ABONE OL
11:50 | 05 Şubat 2023 11:50
Ağrı’nın Gururu, Mehmet Atmaca
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ONVO markasının yaratıcısı Ağrılı İş insanı Mehmet Atmaca, iş hayatındaki başarılarının yanında yaptığı insani faaliyetlerle de Ağrılıların gururu olmaya devam ediyor.

14 yıl önce ‘iyi ki iyilik var’ sloganıyla 5 kişi olarak yola çıkan ve bugün 34 üniversitede Türkiye’nin en büyük gönüllülük hareketi olmayı başaran İnsanlık Dergisi’nin Genel Yayın Yönetmeni Emrah Doğru, bu yıl dördüncüsü düzenlenen ödül töreninde açıklamada bulunarak, “İyilikseverlerin desteği ile 400’e yakın okulun kütüphanesini yeniledik ve yüzlerce okulun da çehresini değiştirdik.” dedi.

Sunuculuğunu Ebru Akel ve Murat Güloğlu’nun yaptığı gecede ödül alan isimlerden biri hepimizin tanıdığı bir isim olan Mehmet Atmaca oldu.

İstanbul’a 15 yaşında giderek orada ticaret hayatına atılan ve teknoloji alanında sürekli kendini geliştirerek bugün Türkiye’nin ikinci büyük teknoloji markasına sahip olan Mehmet Atmaca, kısa süre öncede ONVO markasını kurdu.

Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve ONVO markasının CEO’luk görevini aktif bir şekilde yürüten Mehmet Atmaca, sürdürdüğü yardım faliyetleri ile İnsanlık Dergisinin dikkatini çekerek, bu yıl 4. Düzenlenen ödül töreninde ‘’Yılın İnovasyonu Ödülü’’nün sahibi oldu.

İnsanlık Dergisinin İnsanlık ödülleri töreninde ödül alan diğer isimlerde şu şekilde;

“İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı Yılın Başarılı Belediye Başkanı, Dosso Dossi Holding Moda Sanat ve Kültüre En çok Katkı Sunan Firma Ödülü, Habertürk TV – Kübra Par Yılın Moderatörü ödülü, Mudanya Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Gıyasettin Bingöl Yılın Eğitim Gönüllüsü ödülü, Sabah Gazetesi – Abdurrahman Şimşek Yılın Gazetecisi ödülü, Zahit Akman Medyada Farkındalık ödülü, Fatma Semiz Yılın İşkadını ödülü, ONVO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Atmaca Yılın İnovasyonu ödülü, Bilgi Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Kemal Can Yılın Eğitim Girişimcisi ödülü, Avukat Rezzan Epözdemir Yılın Hukuk Akademisyeni ödülü, TMKP Başkanı Murat Aksu Spor Alanında Sosyal Sorumluluk ödülü, Habertürk TV- Fatmanur Boylu Yılın Sağlık ödülü, MÜSİAD ABD Başkanı Murat Güzel Uluslararası ödülü, Adem Metan Yılın Sosyal Medya İçerik Üreticisi ödülü, Çevre Aşansı Başkanı Hasan Bebek Yılın En Başarılı Çevre Girişimi ödülü, Show Haber Genel Yayın Yönetmeni Rıdvan Bıyık Yılın Ana Haber Bülteni ödülü, Prof. Dr. Ersan Şen Hukuk Alanında Özel Onur ödülü, Hüseyin Bayoğlu Yılın İyi İnsanı Necdet Katipzadeler Türk Kültürünü Tanıtım özel ödülü.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.