Ağrılılar, 3.Bahar Turnuvası Şampiyonu Oldu!

22.08.2022 15:16

Ağrılılar, 3.Bahar Turnuvası Şampiyonu Oldu!

Hereke Gençlik, Kültür, Eğitim ve Spor Derneği’nin düzenlemiş olduğu 3. Bahar Turnuvası final maçında Körfez Ağrılılar Derneği ile Brave F.K karşı karşıya geldiler. Birçok bürokratın, Sivil Toplum Kuruluşlarının yöneticilerinin, iş insanlarının ve bölge halkının katılımlarıyla büyük bir şölen havasında oynanan Final Müsabakasında 6-2 bir skor ile karşılaşmayı Körfez Ağrılılar Derneği Futbol Takımı kazandı.

Dernek Başkanı Nurettin Kaplan konuşmasında; “Ana Sponsorumuz Dernek Başkan Yardımcımız Sn. İmdat Yeğin, Spor komitesi Başkanı Sn. Bülent Akpolat, Teknik Direktörümüz Sn. Ayhan Baran ve futbolcularımıza teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum.

3.Bahar Turnuvasını düzenleyen başta HERGES Dernek Başkanı Sn. Mehmet ŞAHİN ve kıymetli yönetimine organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

36 gün süren HERGES Bahar Futbol Turnuvasında Körfez Ağrılılar Derneği C grubundan gelerek çıktığı 7 maçın 7’sini de kazandı. Takımda 14 gol ile Cane Oktan, 13 gol ile Feyaz Baran turnuvanın en skorer oyuncuları oldular.

İlgili Haberler