Ağrı’daki feci kazadaki sayı 8’e yükseldi!

08.11.2022 22:20

Van'dan İstanbul'a gitmek üzere yola çıkan bir yolcu otobüsünün Ağrı'nın Tutak ilçesinde öğle saatlerinde 2 tır ile çarpışması sonucunda 7 vatandaş hayatını kaybetmiş ve 2'si ağır 18 kişi yaralanmıştı. Alınan son dakika bilgilerine göre ölü sayısı 8'e yükseldi.

Ağrı’daki feci kazadaki sayı 8’e yükseldi!

Van’dan İstanbul’a gitmek üzere yola çıkan bir yolcu otobüsünün Ağrı’nın Tutak ilçesinde öğle saatlerinde 2 tır ile çarpışması sonucunda 7 vatandaş hayatını kaybetmiş ve 2’si ağır 18 kişi yaralanmıştı. Alınan son dakika bilgilerine göre ölü sayısı 8’e yükseldi.

Ağrı’nın Tutak ilçesinde freni patlayan yolcu otobüsünün iki tıra çarpması sonucu alev almasıyla 7 kişi hayatını kaybetmiş, 18 kişi yaralanmıştı. Yaralılardan ağır yaralı olarak Erzurum Şehir Hastanesi’ne kaldırılan Muhlise Işık (77) tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Işık’ın da yaşamını yitirmesiyle feci kazada ölenlerin sayısı 8’e yükseldi.

Kazada ölenlerin isimleri şu şekilde ; Abdulkerim Kınay, Serhat Bayraktutan, Sinan Gürbüz, Nevzat Taş, Emre Yıldız ,Eşref Tutak ( Patnos),Emrah Solmaz ( Patnos) , Ebrar Tatlı (Patnos) Muhlise Işık (Diyadin)

İlgili Haberler