Ağrı’da Ak Parti Bir İlke İmza Attı

04.02.2019 11:03

Ağrı’da Ak Parti Bir İlke İmza Attı

Ağrı’da bugüne kadar yaşanmayan ilkler yaşanmaya başladı, Ak Parti Belediye Başkan Adayı Savcı Sayan’ın adaylığı ile birlikte Ağrı ilklere imza atmaya devam ediyor.

Sayan’ın, Ağrı’yı birlikte yöneteceğiz, projesi olan çalışkan, Ağrı sevdalısı hemşerilerim gelsin Meclis Üyeliği, İl Genel Meclis üyeliği için başvuru yapsın çağrısına yanıtlar gecikmedi,
Belediye Meclis Üyeliği, İl Genel Meclis üyeliği için yapılan başvuru sayısı ilk kez bu kadar patlama yarattı. Başvuruların çok olması nedeniyle aday adayları için kurulan komisyonda bir mülakat değerlendirme çalışması yapıldı.

Ak Parti Ağrı Belediye Meclis ve İl Genel Meclis Üyeleri tespiti için yapılan mülakata başvuru yapan aday adayları, komisyona kendilerini ve projeleri ile ilgili  fikirlerini anlatma fırsatı buldular.

Komisyonda bulunan Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, İl Başkanı Abbas Aydın, Belediye Başkan adayı Savcı Sayan, Merkez İlçe Başkanı Latif Birgül ve diğer, Ağrı Ak Parti teşkilatı üst düzey mensupları aday adaylarına çeşitli sorular yönelterek aday seçimlerinde doğru tespit yapmak için çok titiz bir çalışma gerçekleştirdiler.
Sabah saat 9:00 da başlayan çalışmalar gece 24:00 sona erdi.

Özel haber:Gönül Özkılıç

Gepostet von SAVCI SAYAN am Sonntag, 3. Februar 2019

 

İlgili Haberler