Ağrı Valisi Süleyman Elban Sporcuların Gösterilerini İzledi

19.05.2019 13:14

Ağrı Valisi Süleyman Elban Sporcuların Gösterilerini İzledi

Ağrı Valisi Süleyman Elban, Milli Mücadelenin 100.yılı kapsamında 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce kurulan sportif stantları ziyaret etti.

Her sene 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde, Cumhuriyet Caddesine kurulan sportif amaçlı standlar vatandaşlar tarafından be sene de yoğun ilgi ile karşılandı.

Ağrı’ da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı çeşitli etkinliklerle kutlandı. Ağrı Valiliği Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, etkinlikler çerçevesinde merkez Cumhuriyet Caddesine farklı branşta sportif amaçlı stantlar kurdu. Taekwondo, Kort Tenisi, Masa Tenisi, Satranç, Badminton, Boks, Kick Boks, Bilek Güreşi, Halter, Jimnastik, Okçuluk, Gençlik Merkezi ve Mehter Takımı branşlarında kurulan stantlara halk yoğun ilgi gösterdi.

Kurulan stantları İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Cemil Lütfi Özkul, Belediye Başkan Vekili Mehmet Özgül, Vali Yardımcısı Hidayet Sarı ve İl Müdürü Cihan Demir ile birlikte gezen Vali Süleyman Elban, burada sporcuların yaptıkları gösterileri izledikten sonra, gençlerin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramını kutladı.

İlgili Haberler