Ağrı Valisi Dr. Osman Varol, İl Genel Meclisi 2021 Yılı Kasım Ayı Toplantısı’na katıldı

17.11.2021 12:48

Ağrı Valisi Dr. Osman Varol, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erhan Tenekeci ve birim müdürleri tarafından karşılanarak İl Genel Meclisi 2021 Yılı Kasım Ayı Toplantısı'na katıldı.

Ağrı Valisi Dr. Osman Varol, İl Genel Meclisi 2021 Yılı Kasım Ayı Toplantısı’na katıldı

Ağrı Valisi Dr. Osman Varol, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erhan Tenekeci ve  birim müdürleri tarafından karşılanarak İl Genel Meclisi 2021 Yılı Kasım Ayı Toplantısı’na katıldı.

Ağrı Valisi Dr. Osman Varol, 2021 yılında hayata geçirilen projelerin değerlendirilmesi ve 2022 yılında yapılması planlanan çalışmaların ele alınması amacıyla bir araya gelinen İl Genel Meclisi Toplantısı’nın açılış konuşmasını yaptı. Vali Varol, “Bu oturumda belirli konuları istişare edecek, sizlerin öneri ve tavsiyelerini dinleyip görüş alışverişinde bulunarak 2022 yılında nasıl bir yol izleyeceğimizi belirleyeceğiz.” dedi.

İl Özel İdaresinin finansal gücüne vurgu yaparak 2021 yılı için planlanan çalışmaların birçoğunun hayata geçirildiğini ifade eden Vali Varol, 2022 yılı için oluşturulacak bütçenin Ağrı’ya ve Ağrılı vatandaşlara hayırlı olması temennisinde bulundu.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erhan Tenekeci ve İl Genel Meclis Üyeleri, ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek Vali Dr. Osman Varol’a teşekkür ettiler.

 

 

İlgili Haberler