Ağrı Otobüs Firmasının otobüsü Aksaray’da şarampole düştü!

22.01.2022 13:45

Ağrı otobüs firmasının yolcu otobüsü Aksaray'da buzlanma nedeniyle kontrolden çıkarak şarampole düşmesi sonucu 4 kişi yaralandı. Hastaneye kaldırılan yaralılar tedavi ediliyor.

Ağrı Otobüs Firmasının otobüsü Aksaray’da şarampole düştü!

Ağrı otobüs firmasının yolcu otobüsü Aksaray’da buzlanma nedeniyle kontrolden çıkarak şarampole düşmesi sonucu 4 kişi yaralandı. Hastaneye kaldırılan yaralılar tedavi ediliyor.

Ağrı’dan Bodrum’a giden Naif Yeşilkaya idaresindeki yolcu otobüsü, Aksaray-Konya kara yolunun 50. kilometresinde buzlanma nedeniyle şarampole düştü. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda sağlık, itfaiye, jandarma ve AFAD ekibi sevk edildi.

Yaşanan kazada, sürücü Naif Yeşilkaya ile yolcular arasından 3 kişi yaralandı. Yaralılar, ambulanslarla Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Yolculardan M.G., Erzincan’dan Denizli’ye gittiğini söyledi. Uyuduğu sırada otobüsün sallanması üzerine uyandığını anlatan M.G, bir anda kendilerini tarlada bulduklarını belirtti. Yolculardan Selahattin Dayıoğlu ise Sivas’tan Aydın’a gittiklerini, bir sallanma hissettiğini ve yere düştüğünü ifade etti.

Kaynak: TRT

İlgili Haberler