Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek iade-i ziyarette bulundu

08.11.2021 12:23

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, kurum müdürleri, sendika ve sivil toplum kuruluşlarına iade-i ziyarette ve okullarda da incelemelerde bulundu.

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek iade-i ziyarette bulundu

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, kurum müdürleri, sendika ve sivil toplum kuruluşlarına iade-i ziyarette ve okullarda da incelemelerde bulundu. 

İade-i ziyaretler kapsamında İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, 12’nci Mekanize Piyade Tugay Komutanı Vekili Topçu Albay Serhat Kasalak ve Kurmay Başkan Vekili Piyade Albay Yaşar Aydın, İl Emniyet Müdürü Nihat Özen, Defterdar Mehmet Tural, İl Tarım ve Orman Müdürü Kenan Engin, İl Göç İdaresi Müdürü Mücahit Yumak, İl Çevre ve Şehircilik Müdürü Emin Oral Bülbüloğlu, Merkez İlçe Jandarma Komutanı Mikail Arıkan, Çalışan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Genç, Eğitim Bir-Sen Ağrı Şube Başkanı Abdurrahman Aslan, Önder İmam Hatipliler Derneği Turgut Özmüş ve Ensar Vakfı Ağrı Şube Başkanı Murat Şam’a iade-i ziyarette bulundu. İl Müdürü Kökrek sendika ve sivil toplum kuruluşlarına iade-i ziyaretlerinin devam edeceğini belirtti.

Hürriyet Ortaokulunda “Kütüphanesiz Okul Kalmayacak” projesi kapsamında kurulan kütüphaneyi inceleyen Kökrek, daha sonra Murat Kız Yatılı Bölge Ortaokulunda öğrenim gören öğrencilerle yemek yiyip, öğretmenlerle toplantı yaparak öğretmenliğin önemine vurgu yaptı.

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Kökrek, Tutak ilçesinde Öğretmenevi’nde incelemelerde bulunarak Öğretmenevinde yürütülen çalışmalara ilişkin bilgiler aldı.  İmam Hatip Lisesine bağlı öğrenci yurdunda kalan öğrencilerle de bir araya gelen Kökrek, öğrencilerle bir süre sohbet edip  istek ve taleplerini dinledi. Öğrencilerin hedeflerine ilişkin fikir alışverişinde bulunan Kökrek, öğrencilere kitap okuma tavsiyesinde bulundu. Kökrek’in Tutak ilçe ziyaretinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Necmi Karaoğlan ve Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Özmüş eşlik etti.

Kökrek, ziyaretler kapsamında Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İshak Hasanoğlu ile birlikte Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Alpaslan’ı ziyaret ederek bir süre görüşme gerçekleştirdi.

 

 

İlgili Haberler