‘Ağrı Dağı Müzik Festivali’ müzik şöleni sundu!

10.07.2023 17:54

Türkiye'nin en büyük sahnesi olması özelliğini taşıyan ve kurulduğu Ağrı Dağı eteklerinde yüz bin kişinin müziğin enerjisiyle eğlendiği "Ağrı Dağı Müzik Festivali By Mr. Dosso Dossi" etkinliği bir müzik şöleni sundu.

‘Ağrı Dağı Müzik Festivali’ müzik şöleni sundu!

Türkiye’nin en büyük sahnesi olması özelliğini taşıyan ve kurulduğu Ağrı Dağı eteklerinde yüz bin kişinin müziğin enerjisiyle eğlendiği “Ağrı Dağı Müzik Festivali By Mr. Dosso Dossi” etkinliği bir müzik şöleni sundu.

Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde ikincisi düzenlenen ve “Ağrı Dağı Müzik Festivali By Mr. Dosso Dossi” etkinliği bir müzik şöleni sundu. 70 metre uzunluğu ile Türkiye’nin en büyük sahnesinde gerçekleştirilen festival, ünlü şarkıcıların performanslarının yanı sıra görsel şovlarıyla da büyük beğeni kazandı.

Geçen yıl ilki düzenlenen ve büyük ilgi gören “Ağrı Dağı Müzik Festivali By Mr. Dosso Dossi” etkinliği bu yıl da renkli görüntülere sahne oldu. Ağrı Dağı eteklerinde yer alan Doğubayazıt Stadyumu’nda gerçekleştirilen ve ünlü sanatçıların performanslarına ev sahipliği yapan etkinliğe çevre şehirlerden gelenlerle birlikte yaklaşık yüz bin kişi katıldı.

Mustafa Sandal, Zara ve Kadr’nin sahne aldığı festivalde ışık ve lazer gösterileriyle tam anlamıyla görsel bir şölen sunuldu. 70 metre uzunluğu ve 444 metrekare led ekran tasarımı ile Türkiye’nin en büyük sahnesinde gerçekleşen etkinliğe katılanlar hep bir ağızdan şarkılara eşlik etti.

Gecede, Dosso Dossi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan’ın canlı DJ performansı eğlenceyi zirveye taşıdı. Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal’a bir parçasında eşlik eden Hikmet Eraslan konser alanını dolduran izleyicilerden büyük alkış aldı. “Mr. Dosso Dossi Live Performance” adıyla DJ setinin başına geçen Hikmet Eraslan, yaklaşık bir saat süren performansıyla stadyumu dolduran müzikseverleri coşturdu. Hikmet Eraslan, tempoyu hiç düşürmeden sergilediği performansıyla büyük beğeni kazandı.

İlgili Haberler