Ağrı Belediyesi’nden Öğretmenler Gününe Özel Konser Programı

25.11.2019 13:01

Ağrı Belediyesi’nden Öğretmenler Gününe Özel Konser Programı

Ağrı Belediyesi tarafından 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla konser programı düzenlendi.

Ağrı Belediyesince 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında ilde görev yapan öğretmenler için O Ses Türkiye Şampiyonu Dodan Özer ve O Ses Türkiye Yarışması yarı finalisti Ağrılı Alpaslan Adsay’ın katılımıyla konser düzenledi.

Konserde sahne alan Dodan Özer ve Alpaslan Adsay, seslendirdikleri şarkılarla öğretmenlere keyifli anlar yaşattılar. İbrahim Çeçen Üniversitesi yerleşkesinde bulunan Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen konser, Ağrılı sanatçı Alpaslan Adsay’ın sahne almasıyla başladı. Birbirinden güzel ve yöresel parçaları seslendiren Alpaslan Adsay, öğretmenlerin beğenisini topladı.

Adsay’ın ardından sahneye çıkan Dodan üzer seslendirdiği parçalarla konuklarına unutulmaz anlar yaşatarak salondaki öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladı. Birbirinden güzel parçalar eşliğinde eğlenen öğretmenler, stres atarak gönüllerince eğlendi.

Konsere, Ağrı Valisi Süleyman Elban, Belediye Başkanı Savcı Sayan, İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Tunç, İsmail Öncel, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

 

İlgili Haberler