Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan’dan ”Ağrı’da Kardeş Aile Projesine”Çağrı

12.04.2020 13:54

 Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan’dan ”Ağrı’da Kardeş Aile Projesine”Çağrı

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Ağrı Belediyesi’nin başlattığı, Ağrı’da Kardeş Aile Projesi için ”Komşusu Aç İken Tok Yatmayan Bir Ümmetin Mensubuyuz” diyerek kendi sosyal medya hesabından vatandaşlara çağrıda bulundu.

Başkan Sayan: Koronavirüs salgınının getirdiği ekonomik zorluklardan etkilenen dar gelirli vatandaşların mağduriyetine bir nebze de olsa çare olabilmek için ,”Ağrı’da Kardeş Aile Projesi” başlatan Ağrı Belediyesi’nin projesine katılım sağlamaları adına vatandaşlara seslendi.

24 Nisan’da başlayacak Ramazan ayı nedeniyle, dar gelirli vatandaşlar için bir gönül köprüsü kurmak ve onlara daha rahat bir Ramazan ayı geçirtmek adına yapılan çağrıda,

SAYAN:Geçirdiğimiz bu zor günlerde, birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gerekiyor.
Ağrı Belediyesi koordinesinde uygulanacak projede,hali vakti yerinde olan vatandaşlarımız, ihtiyaç sahibi ailelerimizi kendilerine kardeş aile olarak belirleyecekler.
Bu süreçte kardeş ailelere düzenli olarak destek olunacak. Ramazan ayının gelmesiyle birlikte kuracağımız bu gönül köprüsünden ihtiyaç sahibi ailelerimiz faydalanarak bu sürede bir nebzede olsa rahat edecekler. ”Ramazan Ayı Gelmeden,Sen Kardeşine Gel”ifadelerine yer verdi.

Özel haber:Gönül Özkılıç

İlgili Haberler