Vali Varol, Doğubayazıt’ta Koronavirüs Denetimi Gerçekleştirdi

04.12.2020 15:06

 Ağrı Valisi Dr. Osman Varol, Covid-19 ile mücadele kapsamında, Doğubayazıt 'ta, Doğubayazıt Kaymakamı Mehmet Kemal Akpınar ve ilçe protokol üyeleri ile toplu yaşam alanlarında, iş yerlerinde, sebze ve meyve pazarında denetim gerçekleştirdi.

Vali Varol, Doğubayazıt’ta Koronavirüs Denetimi Gerçekleştirdi

Ağrı Valisi Dr. Osman Varol, Covid-19 ile mücadele kapsamında, Doğubayazıt ‘ta, Doğubayazıt Kaymakamı Mehmet Kemal Akpınar ve ilçe protokol üyeleri ile toplu yaşam alanlarında, iş yerlerinde, sebze ve meyve pazarında denetim gerçekleştirdi.

‘Sağlık İçin Hepimiz İçin’ parolasıyla iş yerlerini denetleyen Vali Varol, işletme sahiplerine tedbirler konusunda bilgilendirici ve rehberlik edici uyarılarda bulundu. Toplumumuzun sağlığını korumak için ilave tedbirlerin alındığını belirten Vali Varol, tedbirlere hep birlikte uyarak zorunlu kısıtlamalardan daha kısa sürede kurtulabileceğimizi ifade etti.

Denetimleri sırasında vatandaşlarımızla bir araya gelen Vali Varol, Koronavirüs ile mücadelenin temel prensipleri olan maske, mesafe ve temizlik kurallarını hatırlatarak, hemşehrilerimizle bir süre sohbet etti.

İlgili Haberler