Vali  Varol Başkanlığında, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün Projelerinin Değerlendirildiği Çalışma Grubu Toplantısı Düzenlendi.

22.09.2020 13:59

Vali  Varol Başkanlığında, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün Projelerinin Değerlendirildiği Çalışma Grubu Toplantısı Düzenlendi.

Ağrı Valiliği koordinesinde, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünce yürütülen ve yürütülecek olan projelerin değerlendirildiği çalışma grubu toplantısı gerçekleştirildi.

Ağrı Valiliği toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya Vali Dr. Osman Varol, Vali Yardımcısı Ahmet Vezir Baycar, AİÇÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Faruk Kaya, İl Kültür ve Turizm Müdürü Muhsin Bulut, Ağrı Valiliği Proje Koordinasyon Merkezi uzmanları ve Ağrı İl Kültür ve Turizm Müdürü Proje Ofisi personeli katıldı. Toplantıda, ilimizde sürdürülen turizm faaliyetleri ve yapılması planlanan proje fikirleri görüşüldü.

Toplantı da konuşan Vali Varol: Kültür ve Turizm Sektör Toplantısını başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. Geliştirebileceğimiz projeleri değerlendirmek üzere bir araya geldik. Öncelikle toplantımız hayırlara vesile olsun. Bir yol haritası oluştu. Projeleri değerlendirebileceğimiz fikir havuzumuz var. Ayrıca Ağrı Dağı ile ilgili Büyük Ağrı Dağı diyeceğimiz proje fikrinin genel yol haritasını belirleme noktasında ciddi mesafe aldık diye düşünüyorum. Bugün bir fizibilite desteği için başvurumuzu yapıyoruz. Sizlerle genel durumu, bundan sonra yapacaklarımızı ve yol haritamızı değerlendireceğiz’ dedi.-AĞRI

 

İlgili Haberler