Silahlı silahsız 373 güvenlik görevlisi ve 742 müşteri temsilcisi personeli alımı yapılacak!

26.01.2020 20:01

Silahlı silahsız 373 güvenlik görevlisi ve 742 müşteri temsilcisi personeli alımı yapılacak!

Türkiye İş Kurumu tarafından 42 güvenlik ve 85 çağrı merkezi personel alımı için yeni iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları kapsamında İŞKUR, en az ilköğretim mezunu 742 çağrı merkezi müşteri temsilcisi ve silahlı silahsız 373 güvenlik görevlisi alımı olmak üzere toplamda 1115 personel alımı yapacaktır. Başvurular İŞKUR şubelerinden veya haber içeriğinde belirtilen linkler üzerinden online olarak yapılmaktadır. Güvenlik alımı ve Çağrı merkezi personel alımı başvuru şartları ve diğer detaylar, ilan içeriklerinde belirtilmiştir.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) bugün itibari ile güvenlik görevlisi alımı ve çağrı merkezi personeli alımı için toplamda 127 yeni iş ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanlara göre İŞKUR aracılığı ile Türkiye’nin birçok ilinde silahlı ve silahsız olarak toplamda 373 güvenlik görevlisi ve 742 çağrı merkezi müşteri temsilcisi alımı yapılacaktır. Başvurular başlamış olup, her bir ilanın son başvuru tarihi farklı olmak üzere en geç 12 Şubat 2020 tarihine kadar devam edecektir.

BAŞVURU ŞEKLİ

Başvurular size en yakın İŞKUR il / ilçe şube müdürlüklerinden veya İŞKUR-e-şube üzerinden online olarak yapılabilmektedir. Bunun için adayların İŞKUR’a kayıtlı işsiz olmaları ve aşağıda belirtilen genel başvuru şartlarına uygun olmaları gerekmektedir.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

1 – 18 yaşını doldurmuş olmak,

2 – Kamu haklarından mahrum olmamak (Herhangi bir adli hükmün altında bulunmamak)

3 – İŞKUR’a kayıtlı olmak,
4 – ÖGG kimlik kartına sahip olmak (Güvenlik görevlisi alımı için)

5 – En az ilköğretim mezunu olmak (Her bir ilanda öğrenim şartı değişmektedir)

6 – Affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı ve yüz kızartıcı suç işlememiş olmak,

7 – Herhangi bir kurumdan emekli olmamak,

Güvenlik görevlisi alım ilanlarını görüntülemek için burayı tıklayınız  https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3048

Çağrı merkezi müşteri temsilcisi alım ilanlarını görüntülemek için burayı tıklayınız https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=10436

İlgili Haberler