Savcı Sayan’dan Yeni Bir Müjde, 2 Büyük Tekstil Firması Daha Ağrı’ya Geliyor

13.03.2019 20:30

Savcı Sayan’dan Yeni Bir Müjde, 2 Büyük Tekstil Firması Daha Ağrı’ya Geliyor

Ağrı’ya 5 Bin Kişinin Daha çalışabileceği Tekstil Atölyeleri Kurulacak Müjdesini Bugün Otagarda Yaptığı Ziyaret Esnasında Dile Getirdi.

Ak Parti Ağrı Belediye Başkan adayı Savcı Sayan bugün Otogarda hizmet veren esnafımızı ziyaret ederek projelerini en ince detaylarına kadar anlattı, onlarla Ağrı için yapılacak olan hizmetlerle ilgili sohbet etti .

Otagarda ki esnafın sıkıntılarını dinlerken söz arasında bir müjde daha veren Sayan; bizler el ele verirsek Ağrı’nın sıkıntıları bitecek inşallah, Ankara’dan 2 büyük önemli tekstil firması beni aradı ve söz verdiler; Seçil Tekstil, Karton Tekstil seçim sonrası Ağrıda 5 bin kişinin çalışacağı yeni tekstil atölyeleri kuracak ve buradan üretim yapacakları sözünü verdiler, diyen Sayan’ın  işsizlikle savaşta daha göreve gelmeden  hızla yol aldığını görüyoruz,  Ağrı’nın dertlerini biteceği ve Ağrı’nın yeniden inşa edileceği mutlu,huzurlu zengin bir gelecek için hep beraber Ağrı’yı yöneteceklerini dile getiren Sayan; Ağrı’da projelerimizi anlatmadığımız, ziyaret etmediğimiz,kapısını çalmadığımız  kimse kalmayacak dedi. 31 Mart’a kadar Ağrı’da sıkılmadık el bırakmayacağız dedi…

Özel haber:Gönül Özkılıç

   

İlgili Haberler