Savcı Sayan: PKK’nın Dağlarda Öldürttüğü, Öldürdüğü Kürt Gençleri için EDÎ BESE (Artık Yeter) Dedi!

19.11.2020 22:26

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'ın Terör Örgütü PKK'ın  yıllardır Kürt gençlerini dağlara kaçırıp, zorla örgüt içerisinde kullanması ve gençlerin öldürülmelerine tepkisi devam ediyor.

Savcı Sayan: PKK’nın Dağlarda Öldürttüğü, Öldürdüğü Kürt Gençleri için EDÎ BESE (Artık Yeter) Dedi!

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan’ın Terör Örgütü PKK’ın  yıllardır Kürt gençlerini dağlara kaçırıp, zorla örgüt içerisinde kullanması ve gençlerin öldürülmelerine tepkisi devam ediyor.

Başkan Sayan, Kürt gençlerinin yıllardır PKK tarafından zorla kaçırılarak kullanıldığını ve binlerce ailenin evlerine ateş düştüğünü, dağlarda kaybettikleri evlatları için ağlayan gözü yaşlı annelerin feryatlarını duyurmak için çıktığı her platformda bu acıları dile getirerek acılı ailelere bu güne kadar ses oldu.

Savcı Sayan, bugün kendi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda :PKK’nın 40 yıldır ocaklara ateş düşürdüğünü şu paylaşımla bir kez daha dile getirdi;

PKK 40 yıldır 100 bin Kürt gencini dağlarda öldürtü, öldürdü! Kürtlere ne faydası oldu. 100 bin genç, Doktor, Avukat, Öğretmen, Hakim, İş insanı, çalışan olsaydı; Kürdün, Türk’ün evine acı değil, mutluluk zenginlik girerdi. Bu vatan hepimize yeter. EDÎ BESE (Artik yeter) diyerek isyan etti.

PKK 40 yıldır 100 bin Kürt gencini dağlarda öldürtü, öldürdü! Kürtlere ne faydası oldu. 100 bin genç, Doktor, Avukat, Öğretmen, Hakim, İş insanı, çalışan olsaydı; Kürdün, Türk’ün evine acı değil, mutluluk zenginlik girerdi. Bu vatan hepimize yeter. EDÎ BESE (Artik yeter)

 

İlgili Haberler