Savcı Sayan: Allah Sizi Islah Etsin

27.11.2020 12:19

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'ın göreve geldiğinden bugüne verdiği hizmetleri sabote eden  kişi ya da kişiler tarafından geçtiğimiz gece yeni bir vukuatları daha gerçekleşti.

Savcı Sayan: Allah Sizi Islah Etsin

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan’ın göreve geldiğinden bugüne verdiği hizmetleri sabote eden  kişi ya da kişiler tarafından geçtiğimiz gece yeni bir vukuatları daha gerçekleşti.

Kentimizde, daha önce rögarları kırıp, taş dolduran, çöp konteynerlerini deviren, çöpleri çevreye saçmaları  yetmezmiş gibi  geçtiğimiz gece parklarda tahribat yaratarak zarar vermeye devam ediyorlar.

Başkan Savcı Sayan kendi sosyal medya hesabından vatandaşlara seslenerek: Ekiplerimizin sabote eden hainleri, Allah’ın adaletine havale ediyorum. Güzel bir kent oluşturma hedefiyle hayata geçirdiğimiz uygulamalar arasında bulunan parklarımızı, her gün bu görmenin üzüntüsüyle kahroluyoruz. Allah ıslah etsin. Parkına sahip çık   çağrısında bulundu..

Ekiplerimizin sabote eden hainleri, Allah’ın adaletine havale ediyorum. Güzel bir kent oluşturma hedefiyle hayata geçirdiğimiz uygulamalar arasında bulunan parklarımızı, her gün bu görmenin üzüntüsüyle kahroluyoruz. Allah islah etsin. Parkına sahip çık… AĞRI

 

İlgili Haberler