Savcı Sayan; Ağrı olarak bizler büyük bir aileyiz, kimse aileme el uzatamaz!

26.03.2019 14:48

Savcı Sayan; Ağrı olarak bizler büyük bir aileyiz, kimse aileme el uzatamaz!

Ak Parti Ağrı Belediye Başkan adayı Savcı Sayan, seçim çalışmalarına tüm hızıyla ve özveri ile günde 20-21 saat çalışarak devam ediyor, ilk günkü azmi ve isteğiyle esnaf ziyaretleri, ev ziyaretleri, gençlerle bir araya gelme ve kendisine iletilen sıkıntıları anında çözmek için büyük bir çaba sarf ediyor.

Sayan Ağrı bu sefer kazanacak, Ağrının sorunları bitmeden bize dur durak yok, çünkü ağrının kaybedecek vakti yok, Ağrı çok çok zaman kaybetti; sadece zaman değil, eş, kardeş, evlat kaybetti, giden canları maalesef geri getiremeyiz ama bundan sonra gideceklere engel olacağız, evlatlarımıza el uzatanlar ilk önce karşılarında beni bulacaklar.

Ne yavrularımıza, ne Memleketimize kimsenin el uzatmasına müsaade etmeyeceğiz,  Ağrı, Ağrılı hemşerilerim sahipsiz değildir, Ağrı artık güzel günlere doğru yola çıktı ve bu yolda el birliği ile ilerleyeceğiz ve bu zaman kadar çekilen sıkıntılar bitecektir.

Ağrı’ya huzur gelecek, Ağrı’ya güven gelecek, Ağrı’ya zenginlik gelecek, Ağrı’da kardeşçe yaşayacağız el ele, gönül gönüle, bizler Ağrı olarak büyük bir aileyiz ve memleketimiz için canımızı hiç düşünmeden feda ederiz.

Ağrı için hazırladığım 35 proje inşallah 1 Nisan’dan itibaren hızla hayata geçecek, 1 nisan’dan itibaren Ağrı’nın her köşesinde yeni projelerin hayat geçme hazırlık ve ilerleyişlerini göreceksiniz ,Ağrımız cıvıl cıvıl hareketli ve huzur içinde bir kent olacak, bunun için her ne gerekiyorsa başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olamak üzere herkes, hepimiz hizmetlerin, yatırımların tüm hızıyla gerçekleşmesi için çalışacağız.

Bakın bu projelerimize, bugüne kadar bunların hangisi benim memleketime sunuldu?

Tekstil Kentte istihdamın 20 bin kişiye çıkarılması
Hayvancılığın desteklenmesi
Tarımın Desteklenmesi
Ağrı Süt üretim Tesislerinin Kurulması
18 Büyükşehrin, 18 Mahalleye kardeş belediye yapılması
Ağrı’ya Tramvay’ın yapılması
Otopark sorununun çözümü
Trafik sorununun çözülmesi
Murat Nehri İslahı
Yeni Sanayi Sitesinin kurulması
Ağrı tanıtımı ve İnanç Ve Ağrı Dağı Turizminin canlandırılması
Sosyal tesisleri ve çocuk oyun alanlarının yapılması
Ağrı’yı Üniversite Şehri yapma
Ağrı’da okuyan öğrencilere kolaylıklar
Ağrı’da Kentsel Dönüşüm ile Ağrı’nın yeni bir çehreye kavuşması,
İnşallah bu projeler hayata geçtiğinde Ağrı’nın şimdiki bu halini kimse hatırlamayacak,bu kenti hep birlikte yöneteceğiz ve birlikte  yep yeni bir Ağrı inşa edeceğiz  inşallah,
dedi…

”AĞRI’YI  AĞRI’LILAR YÖNETECEK”

“HAYVAN SAHİBİ RAHAT EDECEK , AĞRI GÜLECEK”

”AĞRI DÖNERİNİ TÜRKİYE TANIYACAK”

”CENAZE EVİNE YARDIM YAPACAĞIZ”

Özel Haber:Gönül Özkılıç

İlgili Haberler