Savcı Sayan: ”40 yıldır Kürtlerin kanı üzerinde siyaset yapanlar, artık yeter..” Paylaşımı büyük ses getirdi

14.11.2020 00:11

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan,  kendi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı anlamlı paylaşıma sosyal medyadan büyük ses ve destek geldi

Savcı Sayan: ”40 yıldır Kürtlerin kanı üzerinde siyaset yapanlar, artık yeter..” Paylaşımı büyük ses getirdi

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan,  kendi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı anlamlı paylaşıma sosyal medyadan büyük ses ve destek geldi..

Savcı Sayan’ın yapmış olduğu paylaşıma sadece Kürt vatandaşlarımızdan değil her kesimden büyük destek  geldi, Sayan, paylaşımında çok önemli bir noktaya dikkat çekti..

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Türkiye’nin yıllardır teröre karşı yaptığı amansız mücadelede harcadığı parayla, her Kürt vatandaşının evinin önüne bir fabrika yapılabileceğini ve Kürtlerin kanı üzerinden bazı siyasilerin yaptığı siyasete bir dur deme  zamanının  geldiğini ifade ederken, terörü kökten yok etmek için bir çağrı yaptı.

Savcı SAYAN: 40 yıldır terör için harcanan parayla her Kürt vatandaşın evinin önünde bir fabrika kurulurdu. 40 yıldır Kürtlerin kanı üzerinde siyaset yapanlar, artık yeter (edi Bese) deyip PKK’ya kayıtsız şartsız silah bıraktırmalıdır .. Unutmayalım ki başka TÜRKİYE yok ..İfadelerine yer verdi..

Özel Haber: Gönül Özkılıç

İlgili Haberler