Sağlık Bakanı Koca’dan uçakta rahatsızlanan yolcuya müdahale

17.02.2019 05:43

Sağlık Bakanı Koca’dan uçakta rahatsızlanan yolcuya müdahale

ANKARA Alınan bilgiye göre, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca‘nın bindiği Ağrı uçağındaki yolculardan Mehmet Emin Çedrez, yoğun baş ağrısı ve göz kararması şikayetiyle uçuş görevlilerinden yardım istedi.Bunun üzerine uçakta anons yapılarak, yolcular arasında doktor olup olmadığı soruldu.Anons üzerine Bakan Koca, yanına gelerek Çedrez’i muayene etti.Koca, Çedrez’e baş ağrısı, mide bulantısı, migren ve sinüzit gibi rahatsızlıklarının bulunup bulunmadığını sordu.Çedrez’in nabzının iyi olduğunu tespit eden Koca, rahatsızlığın basınçtan kaynaklandığı belirtti.

Bakan Koca yolcunun başından durumu düzelene kadar ayrılmadı

Yolcunun yanından durumu tamamen düzelene kadar ayrılmayan Koca, Çedrez’e geçmiş olsun dileklerini iletti. Öte yandan, sis nedeniyle Ağrı Havaalanı’na inemeyerek pisti pas geçen uçak, 1,5 saat daha havada kaldıktan sonra Erzurum Havaalanı’na iniş yaptı. Rahatsızlanan Mehmet Emin Çedrez, uçak indiğinde ambulans talebinde bulunmadı.Muhabir: Orhan Onur Gemici

Anadolu Ajansı tarafından geçilen tüm haberlerde AgriHurses.net editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi yoktur. Haberler web sayfamızda otomatik olarak site kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Bu alanda yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen web siteleri ve ajanslardır.

İlgili Haberler