Patnos’taki kavgada 8 kişi tutuklandı!

04.02.2022 11:32

Ağrı'nın Patnos ilçesine geçtiğimiz hafta iki aile arasında yaşanan kavgada 2 kişi ölmüş ve 3 kişi ise yaralanmıştı. Kavgayla ilişkili 8 kişi sevk edildikleri mahkemece tutuklandı.

Patnos’taki kavgada 8 kişi tutuklandı!

Ağrı’nın Patnos ilçesine geçtiğimiz hafta iki aile arasında yaşanan kavgada 2kişi ölmüş ve 3 kişi ise yaralanmıştı. Kavgayla ilişkili 8 kişi sevk edildikleri mahkemece tutuklandı.

Ağrı’nın Patnos ilçesi Cumhuriyet Caddesi’nde geçtiğimiz hafta bir iş yerinde sabah saatlerinde husumetli olduğu bilinen iki grup arasında meydana gelen ve 15 dakika sürdüğü bilinen kavgada 2 kişinin ölmüş ve 3 kişi de yaralanmıştı. Patnos İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerince kavgada yer alan 11 şüpheliyi gözaltına aldı.

Tutuklanma talebi ile mahkemeye sevk edilen şüpheli şahıslardan G.K., M.K, O.K, M.Z.S, Ö.K, Ö.K, E.K, T.K olmak üzere 8 kişi tutuklanırken M.B, A.B, B.B ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. Öte yandan olayla ilgisi olduğu düşünülen ve firar durumundaki iki kişinin yakalanmasına yönelik arama çalışmalarının sürdüğü öğrenildi.

 

Kaynak: ŞEHRİVAN

İlgili Haberler