OGC’den Ağrı’da şehit düşen askerimiz Dokumacı için taziye mesajı

11.10.2020 13:03

AĞRI- Orta Doğu Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Nihat AYDIN, Ağrı- Doğubayazıt  kırsalında hain teröristlerle girilen çatışmada yaralanan, kaldırıldığı hastaneden yapılan tüm müdahalelere rağmen şehit düşen Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Emre Dokumacı (32) için bir taziye mesajı yayımladı, AYDIN mesajında şu ifadelerine yer verdi:

OGC’den Ağrı’da şehit düşen askerimiz Dokumacı için taziye mesajı

AĞRI- Orta Doğu Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Nihat AYDIN, Ağrı- Doğubayazıt  kırsalında hain teröristlerle girilen çatışmada yaralanan, kaldırıldığı hastaneden yapılan tüm müdahalelere rağmen şehit düşen Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Emre Dokumacı’ı (32) için bir taziye mesajı yayımladı, AYDIN mesajında şu ifadelerine yer verdi:

Ağrı’da Yıldırım 3-Operasyonu esnasında, Doğubayazıt kırsalında bölücü terör örgütü ile girilen çatışmada yürekler bir kez daha yandı. Çatışmada yaralanan, kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen şehit düşen Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Emre Dokumacı’ya (32) Allah’tan rahmet, derin kederli ailesine baş sağlığı, yaralı diğer askerimize de acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun. İfadelerine yer verdi..-AĞRI

 

İlgili Haberler