OGC Genel Başkanı Aydın,Kendi Küçük,Yüreği Büyük Kahraman Şehidimiz Eren’i Rahmetle Anıyoruz

11.08.2020 15:27

OGC Genel Başkanı Aydın,Kendi Küçük,Yüreği Büyük Kahraman Şehidimiz Eren’i Rahmetle Anıyoruz

Trabzon’un Maçka ilçesinde, 3 yıl önce 11 Ağustos’ta PKK’lı teröristlerin kalleşçe şehit ettiği Eren Bülbül mezarı başında dualarla anıldı.

Orta Doğu Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Nihat Aydın katıldığı, Ağrı Belediyesinin düzenlediği Eren Bülbül’ü anma programı için duygu ve düşüncelerini şu sözleri ile paylaştı;

Ufacık yüreğiyle büyük bir kahramanlık yapan Eren Bülbül cesareti ile ülkemizin simgesi olmuştur,sadece kendi anne, babasının değil tüm Türkiye’nini yüreğini dağlayan şahadet haberi bugün ki gibi hala yürek yakıyor.

PKK’lı teröristlerin erzak çaldığını ihbar eden ve girdikleri evi gösterirken teröristlerin açtığı ateşle Jandarma Astsubay Başçavuş Ferhat Gedik ile şehit olan Eren Bülbül’ün şehadetlerinin üzerinden 3 yıl geçmesine rağmen hala yüreklerimizde ve hafızalarımızda o acı ilk gün ki gibi canımızı yakıyor.

Bugün, Ağrı Belediyesinin düzenlediği bu anma programında burada olmak ve Eren’in acılı ailesinin acısını paylaşmak bizlerin yüreğine bir kez daha kor ateş düşürdü, burada başkanımız Savcı Sayan ve evlat acıları yaşamış olan Ağrılı Beyaz Tülbentli annelerimizle birlikte, kahraman evladımız Eren’i ve onu korurken şehit düşen Astsubay Başçavuş Ferhat Gedik’i andık onların ruhları için dualar okuduk rabbim ailelerine  ve tüm sevenlerine sabırlar versin. dedi..

 

 

 

İlgili Haberler