OGC Genel Başkanı Aydın’dan, Rektör Karabulut’a Tebrik Ziyareti

15.02.2021 16:23

Orta Doğu Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Nihat Aydın'dan, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut'a Tebrik Ziyareti.

OGC Genel Başkanı Aydın’dan, Rektör Karabulut’a Tebrik Ziyareti

Orta Doğu Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Nihat Aydın’dan, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut’a Tebrik Ziyareti.

OGC Genel Başkanı Nihat Aydın, AİÇÜ Rektörü Karabulut’u ziyaret ederek , AİÇÜ Rektörlüğüne  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeniden atanan Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut’u ziyaret ederek kendilerini kutladı ve hayırlı olsun dileklerini iletti.

Aydın; Sayın Rektörümüz Abdülhalik Karabulut’un, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından atanması ve görevini sürdürüyor olması bizlerde büyük mutluluk yarattı, rektörümüz buraya göreve geldiğinden bugüne üniversitemize olduğu kadar Ağrı’mız için de büyük değişimler yaratarak önemli değerler katmıştır, kendilerine emekleri için çok teşekkür ediyoruz ve görevlerinde başarıların devamını diliyoruz dedi.

Rektör Karabulut, Başkan Nihat Aydın’ın ziyareti bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir, bu nazik ziyaret ve destekleri için çok teşekkür ediyorum dedi..

İlgili Haberler