OGC Genel Başkanı Aydın’dan, Necmettin Erbakan mesajı

27.02.2023 16:06

Orta Doğu Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Nihat Aydın, Milli Görüş hareketinin kurucu lideri ve Türk siyasetinin ‘Hocası’ olarak bilinen merhum başbakanlardan Necmettin Erbakan'ı vefatının yıldönümünde andığı bir mesaj yayınladı.

OGC Genel Başkanı Aydın’dan, Necmettin Erbakan mesajı

Orta Doğu Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Nihat Aydın, Milli Görüş hareketinin kurucu lideri ve Türk siyasetinin ‘Hocası’ olarak bilinen merhum başbakanlardan Necmettin Erbakan’ı vefatının yıldönümünde andığı bir mesaj yayınladı.

OGC Genel Başkanı Nihat Aydın’ın mesajında, “Milli Görüş’ün lideri ve eski Başbakan Necmettin Erbakan’ın vefatının üzerinden 12 yıl geçti. Kendisi hem akademisyen olarak hem de sivil toplum kuruluşları ve siyasetteki görevleriyle Türkiye’ye büyük hizmetler etmiş, büyük emekler vermiş birisidir. Hizmetleri sadece kendi yaptıklarıyla değil, yetiştirdikleri insanlarla ve Türkiye’ye sunmuş olduğu ufukla, projelerledir.

Türk siyasi tarihimizde zarif üslubuyla hafızalarımızda yer edinen, yaşamı boyunca millî ve yerli görüş çizgisini koruyan, değerli Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamızı vefatının yıl dönümünde saygı ve rahmetle anıyorum.” ifadelerine yer verdi.

İlgili Haberler