Metin Feyzioğlu’nun kızı evlendi!

12.09.2022 23:09

Türkiye Barolar Birliği eski başkanı Metin Feyzioğlu’nun kızı Ece Nil Feyzioğlu, Bodrum'da düzenlenen bir törenle dünya evine girdi.

Metin Feyzioğlu’nun kızı evlendi!

Türkiye Barolar Birliği eski başkanı Metin Feyzioğlu’nun kızı Ece Nil Feyzioğlu, Bodrum’da düzenlenen bir törenle dünya evine girdi.

Nil Feyzioğlu’nun nikah şahitliğini 1999-2002 yılları arasındaki Ecevit hükümetinde Başbakan Yardımcısı olan Hüsamettin Özkan ile gazeteci Güneri Cıvaoğlu yaptı. 

Gazeteci Güneri Cıvaoğlu, Ece Nil Feyzioğlu ve Metin Batuhan’ın nikahını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile kutladı.

Nikah anından bir fotoğraf paylaşan Cıvaoğlu, “Bodrum Casa Costa. Gündoğan sahilinde sade şıklığında nasıl da güzel bir düğün. Ece Nil ve Metin Batuhan’ın nikahı.

Ecevit’in Başbakanı olduğu son koalisyon hükümeti Başbakan Yardımcısı değerli dost Hüsamettin Özkan’la kız tarafının nikah şahitleriyiz. Siyasal Bilgiler eğitimi alan Ece Nil, önceki Türkiye Barolar Birliği Başkanı sevgili Metin ve Birgül Feyzioğlu’nun küçük kızları. Dolunayda çok güzel bir geceydi. Hüsamettin Özkan, gençlere mutlu ve uzun evliliğin sırlarını yansıtan bilgece bir konuşma yaptı…” dedi.

İlgili Haberler